Historyczna wygrana .25.04.2015

W odmiennych nastrojach wracaliśmy z kolejnego meczu w lidze ŻAK1 .Wygrana z sąsiadem zza miedzy daje dużo satysfakcji i wielkiego kopa do dalszej pracy. Oczywiście na laurach nie spoczniemy .Wiemy ile nam brakuje i co musimy poprawić . Żałujemy tylko że nie wykorzystaliśmy swoich okazji do strzelenia kolejnych bramek . W meczu nie mogliśmy z korzystać z naszych kilku podstawowych piłkarzy. Każde zwycięstwo cieszy i z tego jesteśmy bardzooooooooooo zadowoleni .Tak trzymać!!!! Bramki dla naszego zespołu strzelali Lilianna Pintara - 3 , Daria Dominiak - 2 .W zwycięskim zespole grali : Kacper Klepaczka , Izabela Podkoń , Michalina Antoniak ,Michalina Pąśko , Dominik Malka ,Daria Dominiak , Lilianna Pintara , Michał Zbudniewek , Dominika Drążkiewicz .